2017

Konferencija „Visuomenės sveikatos technologijų, skirtų alkoholio vartojimo prevencijai ir fizinio aktyvumo darbo vietoje didinimui, veiksmingumas ir ekonominis efektyvumas“

2014 11 11
Higienos institutas organizuoja konferenciją „Visuomenės sveikatos technologijų, skirtų alkoholio vartojimo prevencijai ir fizinio aktyvumo darbo vietoje didinimui, veiksmingumas ir ekonominis efektyvumas“, kuri vyks 2014 m. lapkričio 14 d. Vilniuje, viešbučio CONTI konferencijų salėje, Raugyklos g. 7/2. Registracijos pradžia – 9:30.
 
Į konferenciją kviečiami sveikatos politikai ir administratoriai, visuomenės sveikatos srities mokslininkai ir tyrėjai, skirtingose institucijose dirbantys visuomenės ir asmens sveikatos priežiūros specialistai.
 
Konferencijos tikslas – pristatyti dviejų visuomenės sveikatos technologijų: 1) Alkoholio vartojimo rizikos nustatymas ir trumpoji intervencija pavojingo ir žalingo alkoholio vartojimo prevencijai, ir 2) Fizinį aktyvumą darbo vietoje skatinančių intervencijų veiksmingumas, vertinimo rezultatus ir aptarti jų taikymo Lietuvoje galimybes. Išsamesnė informacija apie konferenciją – programoje.
 
Registracija vyks iki 2014 m. lapkričio 13 d. 12:00 val. užpildant registracijos formą tinklalapyje http://registracija.hi.lt.  Dalyvio mokesčio nėra. Konferencija ir dalyvių maitinimas finansuojami projekto lėšomis. Dalyvių registracijų skaičius yra ribotas.
 
Konferencija organizuojama įgyvendinant ES struktūrinių fondų lėšomis įgyvendinamą projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros kokybės gerinimas, diegiant visuomenės sveikatos technologijų vertinimo sistemą ir nepageidaujamų įvykių registravimo sistemą“.
 
Jei kiltų papildomų klausimų, maloniai prašome kreiptis į Megę Rukšaitę, tel. (8 5) 261 6681
arba el. paštu mege.ruksaite@hi.lt